Zespół
Naszym wielkim wyzwaniem było stworzenie odpowiedniego zespołu lekarzy i higienistek, który pozwoliłby na najwyższej jakości opiekę nad naszymi pacjentami. Z ogromną radością możemy oznajmić, że w tej sprawie odnieśliśmy prawdziwy sukces.

Jakość świadczonych usług zależy od wielu czynników takich jak doświadczenie, znajomości najnowszych metod leczenia, odpowiedniej jakości materiały a przede wszystkim poczucie odpowiedzialności i empatia do pacjenta. Wierzymy, że wszystkie te czynniki charakteryzują naszych lekarzy. Stworzyliśmy zespół w którym doświadczenie miesza się z młodością, sprawdzone praktyki z najnowszymi rozwiązaniami. Dzięki wszechstronnym umiejętnościom naszego zespołu możemy zaoferować Państwu szeroki zakres usług, w pełnym zakresie stomatologii. Każdy Pacjent uzyska niezależnie od wieku odpowiednią poradę i propozycję rozwiązania problemu. Dla najmłodszych czekają wykwalifikowani lekarze , którzy w sposób bezstresowy i bezbolesny wyleczą Państwa pociechy. Dla wszystkich oferujemy najwyższy poziom leczenia zachowawczego ( wypełnienia, leczenie endodontyczne, zabiegi estetyczne, Pacjenci z problemami zgryzu, złego ustawienia zębów mogą liczyć na wykwalifikowaną opiekę ortodontyczną, którą gwarantują, znani i odnoszący sukcesy w innych przychodniach lekarze ortodonci. Seniorzy i pechowcy mogą być pewni, że otrzymają pełną informację w zakresie leczenia protetycznego lub implantologicznego. Zaproponujemy Państwu rozwiązanie odpowiednie do państwa oczekiwań.

Na wszystkie zabiegi otrzymają Państwo pełną gwarancję, a dla najmłodszych czekają drobne prezenty.
Ortodonta
Szczepan Stelmach

Lekarz Dentysta Ortodonta
Wioletta Romanik

Chirurg implantolog
Bartosz Leończak

Specjalista w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Lekarz Stomatolog Protetyk
Beata Bednarowska

Protetyk
Krzysztof Skoczek

Lekarz stomatolog
Paulina Marzec

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej i protetyce. Doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą podczas licznych szkoleń i kursów. Energiczna i bardzo ciepła pani stomatolog. Do wszystkich pacjentów ma indywidualne podejście, każdy czuje że jego przypadek jest najważniejszy. Bardzo dobry kontakt z pacjentem sprawia, że wizyta mija szybko bez stresu i bólu. Bardzo lubiana przez naszych najmłodszych pacjentów.